T/Dent Nie­pu­bliczny Zakład Opieki Zdro­wot­nej roz­po­czął swoją dzia­łal­ność w 2004 roku.

W tym czasie uruchomilismy placówkę w centrum Wrocławia, zlokalizowaną przy ul. Długiej 68D. W przychodni znajdują się dwa gabinety stomatologiczne oraz laboratorium techniki dentystycznej. Przychodnia świadczy usługi stomatologiczne we wszystkich dziedzinach specjalności stomatologicznych, w tym z zakresu ortodoncji i protetyki stomatologicznej. Uzupełnieniem szerokiego spektrum świadczeń dentystycznych jest zabezpieczenie naszych Pacjentów w ekspresowe usługi z zakresu techniki dentystycznej, jak na przykład naprawy i podścielenia protez zębowych. Nasze laboratorium zapewnia również wykonywanie wysokiej jakości stałych uzupełnień protetycznych, jak korony, mosty porcelanowe, oraz aparatów ortodontycznych.

W 2010 roku oddaliśmy do dyspozycji naszych Pacjentów drugą klinikę T/Dent zlokalizowaną przy ul. Miłostowskiej 2A we Wrocławiu na terenie nowego osiedla mieszkaniowego oraz w pobliżu nowowybudowanego przedszkola. Znajduje się tutaj gabinet stomatologiczny z zapleczem do diagnotyki radiologicznej.

Usługi w naszych przychodniach realizowane są przez doświadczonych, kompetentych lekarzy stomatologów, w tym specjalistów I oraz II stopnia, przy udziale wysokowykwalifikowanego personelu asystentek stomatologicznych, w oparciu o nowoczesną infrastrukturę i sprzęt stomatologiczny.

Cechuje nas indywidualne i profesjonalne podejście do każdego Pacjenta oraz wysoka jakość usług, które realizujemy w oparciu o najwyższe standardy leczenia, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną w dziedzinie stomatologii.